15 Temmuz Direnişi

Ozan Zıvalı

Osman Ünal

Kaan Güven

Selçuk Üniversitesi
İnternet Sitesi (Blog, Tematik Haber Siteleri)
15 Temmuz ülke ve toplum tarihimiz açısından bir milat noktasıdır. Fert, millet, devlet ve medeniyet açısından tarihin önemli bir eşiğinde olduğumuzu göstermektedir. Bu zor zamanda tüm vatandaşlarımız darbe girişimine tepki vermiş ve ortak ideal çerçevesinde halk bir araya gelerek bir destan yazmıştır. 15 Temmuz sadece bugünlerde değil, Türkiye tarihinde demokrasi zaferi olarak yer alacaktır.

Selçuk Üniversitesi, İletişim Fakültesi Reklamcılık öğrencileri tarafından hazırlanan 15 Temmuz Direnişi internet sitesi, bir milletin demokrası zaferinini nasıl kazandığını tekrardan hatırlatıyor. O gece nelerin yaşandığı, yerli ve yabancı basının ne tepki verdiği, Aziz Türk Milletinin nasıl reaksiyon gösterdiğini, demokrasi meydanlarımızı, 15 Temmuz belgesellerini ve Kahramanlarımızın hikayelerini barındıran internet sitemiz 15 Temmuz'u unutturmayarak gelecek nesillere aktarmayı hedefliyor.

Chrome Push Notification sistemi ile bir kere izin verdikten sonra, tarayıcınız kapalı dahi olsa en güncel haberlere Cep Telefonunuzdan (Android ve IOS) / Chrome Tabanlı Tarayıcınızdan (Chrome / Yandex Browser vb.) bildirim şeklinde ulaşabilirsiniz.

Otomatik ağ senkronizasyonu sayesinde sitemize girilen haberler aynı anda Facebook ve twitterdaki takipçilerimize de ulaşmaktadır.

İnternet sitemizin tablet, telefon ve mini sürümleri kullanıcıların tercihine sunulmuştur. İstenilen platformandan etkin ve hızlı bir şekilde erişim sağlanmaktadır.
İnternet Sitesi (Blog, Tematik Haber Siteleri)