Filmler Matinesi

Ayşe Yeşil

Gamze Beygirci

Şahin Bingöl

Selçuk Üniversitesi
Blog

Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencileri tarafından hazırlanan Filmler Matinesi okuyuculara Fragman Dizi, Film, Yeşilçam gibi Sinema'nın içinde olduğu her kategoriden güncel haber ve eleştiriler barındıran bir blogdur. 

Sinema severlerin düşüncelerine önem veren Filmler Matinesi,site okuyucularının içeriklere yorum ve puan vermesini sağlayacak bir şekilde tasarlandı. Böylelikle izlediğiniz bir filmi sizde eleştirebileceksiniz. 

Nostalji kısmı ile Yeşilçamın ünlü oyuncularının yaşamlarını ve hayat hikayelerini öğrenecek, 60'dan 80'e kadar film setlerindeki duygu dolu hikayelere ulaşabileceksiniz.

İnternet Sitemizin mobil sürümü sayesinde istediğiniz her noktadan haberlere erişebilecek ve kendi profilinize ulaşabileceksiniz. 

Okuyucularımızın değerlendirmeleri kadar kişisel bilgilerinin güvenliği de bizim için çok önemli İletişim güvenliğini arttırmak için SSL sertifikası kullanılarak tüm trafik şifreledik Bu sayede internet sitemizde gezen kullanıcıların bilgileri güvence altına aldık.

Chrome Push Notification sistemi ile bir kere izin verdikten sonra, tarayıcınız kapalı dahi olsa en güncel haberlere Cep Telefonunuzdan (Android ve IOS) / Chrome Tabanlı Tarayıcınızdan (Chrome / Yandex Browser vb.) bildirim şeklinde ulaşabilirsiniz.
Blog