Klavye Canavarı

Aytül Yıldırım

Musa Emir Şen

Recep Demirci

Selçuk Üniversitesi
Blog

Klavye Canavarı, teknoloji haberleri ön planda olmak üzere oyun, donanım, yazılım, sinema, araç, mobil ve bilim üzerine güncel içerikler, incelemeler ve rehberler hazırlayan internet sitesidir. Özgün ve dikkat çekici haberleri, kaynağından alarak okuyucuya ulaştırmayı hedefler.

Klavye Canavarı şablonunda kullanıcı ile interaktif etkileşimi hedefleyen bir tasarım kullanmıştır. Okuyucular sadece bilgiyi okumakla kalmayıp kendi fikir ve düşüncelerini detaylıca söyleyebilecekleri özel tasarlanmış yorum ve puanlama bölümünü kullanabilmektedirler.

Okuyucularımızın değerlendirmeleri kadar kişisel bilgilerinin güvenliği de bizim için çok önemlidir. İletişim güvenliğini arttırmak için tüm veri transferi  şifrelenmektedir. Bu sayede internet sitemizde gezen kullanıcıların bilgileri güvence altına alınmaktadır.
   


Chrome Push Notification sistemi ile bir kere izin verdikten sonra, tarayıcınız kapalı dahi olsa en güncel haberlere Cep Telefonunuzdan (Android ve IOS) / Chrome Tabanlı Tarayıcınızdan (Chrome / Yandex Browser vb.) bildirim şeklinde ulaşabilirsiniz.

Otomatik ağ senkronizasyonu sayesinde sitemize girilen haberler aynı anda Facebook ve twitterdaki takipçilerimizede ulaşmaktadır.

İnternet sitemizin tablet, telefon ve mini sürümleri kullanıcıların tercihine sunulmuştur. İstenilen platformandan etkin ve hızlı bir şekilde erişim sağlanmaktadır.
Blog